DUO center – Tehniški dan 6., 7. in 9. razred

Bilo je zanimivo in prijetno, saj smo se tudi  zabavali in družili. Učenci 7. a so prve tri ure risali, barvali in poslušali učitelja Cirila Kosija, ki nam je dovolil, da smo poslušali glasbo in sproščeno ustvarjali. Medtem so učenci 7. b izdelovali izdelek iz lesa in vrvice. Po treh urah smo se zamenjali. Vsi smo se imeli prijetno, tudi učitelji.

Nina Sagaj, 7. a

Anamari Puconja, 8. a

Tam smo se udeležili raznih delavnic, kot so: izdelovanje štorkelj iz gline in pa pletenje zapestnic iz volne. Pri tem so nam animatorji razložili tudi nekaj o panogah, v katerih smo se preizkusili. Pri delu z glino smo učenci prebudili svoj igrivi in ustvarjalni duh. Nato smo pri pletenju zapestnic preizkusili še svoje ročne spretnosti. Po končanih delavnicah smo imeli priložnost ogleda njihove trgovinice.

     Delavnice so trajale nekje dve uri, potem smo se ponovno peš napotili nazaj proti šoli.

                                                                           Lana Kavaš, Tia Golinar, 9. a

Zadnje novice

Kategorije

Kontakt