KULTURNI DAN

V sredo, 6. oktobra 2021,  je v okviru tedna otroka potekal kulturni dan za učence od 6. do 9. razreda.  Učitelji in zunanji sodelavci so pripravili zanimive dejavnosti:  delavnice o čustvih in komunikaciji, za sprostitev pa so poskrbele plesne učiteljice iz Maribora, ki so predstavile izrazni ples, kjer smo učenci pridno sodelovali. Takšen ples je bil za večino učencev nova izkušnja. Nekateri so izvajali »plesne korake« na stolih, v krogu, spoznali pa smo tudi, da se da plesati tudi na šolskih klopeh.

Del kulturnega dneva  smo posvetili čustvom in komunikaciji. Spoznali smo, kakšen je  »jezik volkov in žiraf«. Vedno bolj se zavedamo, da moramo biti prijazni eden do drugega, prav tako pa moramo odkrito spregovoriti o svojih čustvih.

Saška in Rene, 9. a