Govorilne ure

Govorilne ure so drugi ponedeljek v mesecu od 17.00 do 18.00 ure. Pogovori bodo organizirani v matičnih učilnicah. V tem času bodo na šoli tudi vsi strokovni in vodstveni delavci. O uri vašega obiska na govorilni uri se lahko v naprej dogovorite z razrednikom ali s posameznim učiteljem. Staršem priporočamo, da se občasno skupaj z otrokom udeležite govorilne ure.

Pogovorne ure za starše in učence

Pogovorne ure bodo organizirane vsak teden, in sicer jih organizira vsaka učiteljica in vsak učitelj glede na svojo prosto uro v urniku, o čemer obvesti vas, starše.

Starši, vabimo vas, da se čimbolj vključujete v življenje in delo na šoli, še zlasti pri dnevih obšolskih dejavnosti, projektih šole pa tudi v sam pouk, kakor tudi v oblikovanje vzgojnega koncepta šole. Tako želimo splesti čim tesnejše vezi med šolo in vami, saj je le tako mogoče graditi skupne cilje in jih uspešno uresničevati.

IME IN PRIIMEK UČITELJADAN V TEDNUŠOLSKA URA
Alenka Črček Ritonjaponedeljek5.
Alenka Kajtna Zorkotorek2.
Andreja Filipič Holctorek6.
Andreja Seversreda2.
Božena Kurbossreda4.
Ciril Kositorek5.
Denis Hofmansreda2.
Dora Roškarčetrtek5.
Edi Petekpetek2.
Jasna Markovič – Jagodičpetek3.
Jelka Vinkovičponedeljek5.
Katja Korošasreda3.
Ksenija Mavričsreda4.
Lenart Barattorek3.
Manica Karbaponedeljek2.
Martina Hericsreda5.
Mateja Balažekpetek2.
Mateja Kozartorek6.
Matevž Jakeljpetek1.
Metka Štuhectorek4.
Nada Vajs Vidnarsreda4.
Nina Vozličpetek2.
Renata Kovačičpetek3.
Renata Mikl1. četrtek v mesecu7.
Simon Cimermansreda3.
Tina Hojniksreda4.