Kreativnost naše mularije

FRANCE PREŠEREN JE NAŠ NAVDIH

Ker še vedno nismo v šoli, potekajo tudi proslave na daljavo. Del kulturne proslave je tudi spletna razstava, kjer si lahko ogledate portrete Franceta Prešerna, ki so jih ustvarjali učenci 1. razredov. V 2. razredu so učenci risali oblačila in čevlje, ki sta jih nosila glavna junaka v Povodnem možu. Učenci 3. razredov pa so risali prizore iz pesmi Povodni mož. Najpogosteje so prikazali divji ples med bliskanjem in grmenjem. Dva izdelka sta prispevala učenca predmetne stopnje, in sicer Matej Jelen in Nija Lana Horvat. Maša Bohanec pa se je prelevila v Primičevo Julijo. Čudovito …

JANUARSKA USTVARJALNOST

Januarja smo bili kreativni, saj lahko vidite zelo raznovrstne izdelke.

Ustvarjalnost res nima meja. Ko pošiljate svoje izdelke, jih fotografirajte tako, da zraven na listek napišete svoje ime, priimek ter razred in ga postavite zraven izdelka. Objavljate lahko tudi učitelji.

Upali smo, da bomo že v šoli, a je to uspelo le učencem 1. triade. Ostali še čakamo na zeleno luč.

RADIJSKE ODDAJE